Administracinių pastatų kompleksas “QUADRUM”

Laikas biurui, netaupančiam jūsų sąskaita

Svarbiausia – patogumas ir komfortas


Lietuvoje šiuo metu nėra jokio savo struktūra ir dydžiu panašaus verslo centro. Todėl pamėginkite įsivaizduoti tikrą „verslo miestą mieste“, leidžiantį pamiršti nuolatinius gaišinančius maršrutus ir susikoncentruoti ties savo tikslų įgyvendinimu. Juk patogu, kai čia pat yra viskas, ko reikia verslui ir darbuotojams.
Jūsų patogumui čia numatėme bendro naudojimo telekonferencijų salę bei specialių susirinkimų kambarių kompleksą. Erdvų pagrindinį įėjimą esant poreikiui galėsite panaudoti spaudos konferencijoms ar kitiems verslo reikalams. Kiekvienas verslininkas įvertins verslo centre suplanuotas kabinas-kokonus. Jos leis akimirksniu užsidaryti nuo aplinkos triukšmo ir supančių žmonių bei patogiai kalbėtis telefonu negirdint aplinkiniams. O jūsų svečiams ir darbuotojams planuojamas 3 aukštų, 700 vietų patogus požeminis garažas.
Neišeidami iš savo verslo centro galėsite sutvarkyti ne tik darbo, bet ir buities reikalus. Čia pat planuojama kirpykla, valykla, parduotuvės ir, žinoma, restoranai, barai bei užkandinės. Efektyviai planuoti laiką ir organizuoti verslą jums padės ir kiekviename pastate dirbantys administratoriai bei pagrindiniame vestibiulyje dirbantis paslaugus konsjeržas.
Ateities biuras yra tas, kuriame verslui net sienos padeda. Tai ne metafora. Netolima ateitis, nes pirmieji nuomininkai įsikels 2016 metais.

Nėra antro karto pirmam įspūdžiui

Būti pačiame centre


Jei turėtumėte rankose Vilniaus žemėlapį ir galėtumėte išsirinkti bet kurią vietą savo biurui, kaip rinktumėtės? Būtumėt strategiškas, reiklus kaimynams ir atidus savo darbuotojų bei svečių patogumui, tiesa?
Todėl pagalvokite apie Konstitucijos prospekto viduryje esantį verslo kvartalą. Iš čia – puikiai pasiekiami visi svarbiausi miesto taškai. Šią vietą neabejotinai įvertintų ir biuro darbuotojai bei svečiai, kuriems visada aktualus patogus susisiekimas privačiu bei viešuoju transportu. O jei pasirinksite ne tik centrą, bet ir viršutinius aukštus – pro savo biuro langus kiekvieną dieną matysite Senamiestį, Neries krantus ir Karoliniškių bei Šeškinės kalvas.
Taigi, jei turėtumėte rankose Vilniaus žemėlapį, kuri kita vieta taip įkvėptų geroms permainoms?

Biurų planavimas

Efektyvus lankstumas


Ar žinote, kad lankstus biuro planavimas gali padidinti darbo vietų skaičių?
Pastatų vidus buvo planuojamas laikantis vieno tikslo – kuo mažiau vidinių pertvarų, nešančių kolonų ir kitų trukdžių. Kiekviena įmonė čia galės kuo efektyviau planuoti savo darbo vietas. Be to, tinkamai suprojektuotas erdves lengva paversti plačiomis bendromis darbo salėmis arba sudalinti įvairių dydžių kabinetais.
Juk žodis „neįmanoma“ visiškai nesiderina su mūsų ir, tikime, jūsų ateities planais.

Milijonai privalumų – nei vieno rūpesčio

BREEAM sertifikatu įvertintas verslo centras


Efektyvų energijos panaudojimą užtikrina konstruktyvių sprendimų visuma.
– Pastatų fasaduose bus įrengtos specialios, automatiškai reguliuojamas užlaidos nuo saulės.
– Tose patalpose, kuriose dienos eigoje nuolat keičiasi žmonių skaičius, planuojama įdiegti „išmanią“ “Demand control” ventiliacijos sistemą, taip tiekiant tiek oro, kiek tuo metu reikia patalpoje esantiems žmonėms.
– Patalpų apšvietimą reguliuos sumanus, energiją taupantis apšvietimas.
– Dėka fasado izoliacijos savybių, projekte bus taupoma elektros energija – mažiau energijos reiks tiek patalpų vėsinimui, tiek jų šildymui.
 -Taip pat apie 10% projektui reikalingos energijos bus gaunama dėl įdiegto geoterminio šildymo.
– Planuojama įrengti ir lietaus vandenį tausojančias žalisdsisd teresas.
– Darbuotojai tikrai įvertins verslo centre planuojamas įrengti vietas dviračiams ir net – dušus, norintiems atsigaivinti ir atgauti jėgas.
Šios ir daugelis kitų inovacijų – tai neatsiejama sėkmingos ateities dalis.
BREEAM – tai akivaizdus socialinio įmonės atsakingumo ženklas. Pasirinkimas, reiškiantis pagarbą aplinkai ir puikias, sveikas sąlygas darbuotojams. Pirmasis Baltijos šalyse BREEAM sertifikuotas pastatas – tai prestižas, efektyvios naujosios technologijos ir atsakingas planetos resursų tausojimas.
 – tarptautinis pastatų poveikio aplinkai vertinimo ir klasifikacijos standartas. Vertinamas pastatų konstrukcijų tvarumas, poveikis sveikatai, energijos taupymas, vandens kokybė, medžiagų, atliekų ir žemės panaudojimas. Mūsų siekiamas BREEAM įvertinimas „labai geras “– tai abejonių nekeliantis įvaizdis, kalbantis apie įmonės socialinį atsakingumą ir novatoriškumą.

Jei trečdalį gyvenimo praleisti darbe, tuomet tik kokybiškai

Įkvepiančios poilsio erdvės


Kad ir kokie kokybiški bei patogūs būtų dalykiniai rūbai, kartais norisi juos pakeisti slidininko ar naro kostiumu.
Įvertinęs solidų fasadą, žvilgsnis visada džiaugsis užtikęs vidinę aikštę. Ten žalia ir jauku. Norisi ranka perbraukti skulptūros paviršių, prisėsti ant suoliuko. Malonios atokvėpio minutės pavirsta įkvėpimo sparnais.
Kuriame tokį verslo centrą, kuriuo didžiuotųsi kiekvienas čia dirbantis.

Parkavimas

3 aukštų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė.


Bendras Plotas

27.000 m²

Vietų ~700
[df_advanced_gmaps latitude=”54.6980062″ longitude=”25.2709412″ address=”Konstitucijos pr. 19B UAB 3SVConstruction” img=”31831″ pan_control=”false” draggable=”false” zoom_control=”false” map_type_control=”false” scale_control=”false” modify_coloring=”false”]